Landelijke Studentenvakbond

Kom in contact

Met ons kantoor

Post
Postbus 1335
3500 BH Utrecht

Bezoek
Drieharingstraat 6
3511 BJ Utrecht

Contact
lsvb@lsvb.nl
(030) 231 64 64
Of neem contact op via WhatsApp: 06 – 39 36 24 59

Vraag over het leenstelsel, de ov-studentenkaart, bindend studieadvies of bijvoorbeeld je huur?
Neem contact op met de Studentenlijn

Pers en media
Klik hier voor het perspakket met logo’s en foto’s

Studenten journalistiek
kunnen contact opnemen met het LSVb-secretariaat: (030) 231 64 64

... het bestuur

Alex Tess Rutten
/ Voorzitter

Pers en Media, Communicatie, Acties & Evenementen, Onderwijsbekostiging, StuFi

    voorzitter@lsvb.nl
    (+31) 6 3418 5400
Oumaima El Ghoulbzouri
/ Secretaris

Bestuurscoördinatie, Onderwijstoegankelijkheid, Onderwijskwaliteit en Medezeggenschap

    secretaris@lsvb.nl
    (030) 231 64 64
Roos van Leeuwen
/ Algemeen bestuurslid

Personeelszaken, Internationalisering, Digitalisering, Onderzoeksbureau, Sollicitatiecommissie, Studiekeuze en -voorlichting, Zorgverzekering

    roos@lsvb.nl
    (030) 231 64 64
Ruben Kleijn
/ Penningmeester

Financiën, Huisvesting, Federatie, Trainingen op Maat

    penningmeester@lsvb.nl
    (030) 231 64 64
Monty Aal
/ Vice-voorzitter

Politieke contacten, Juridische dienst, Studentenwelzijn, Strategische Agenda

    monty@lsvb.nl
    (030) 231 64 64

... of een onderdeel

Studentenlijn
Telefoon: (030) 231 30 29
Neem contact op met de Studentenlijn

Landelijk Overleg Fracties (LOF)
Telefoon: (030) 231 64 64
E-mail: lof@lsvb.nl

Studenten Overleg Medezeggenschap (SOM)
Telefoon: (030) 231 64 64
E-mail: som@lsvb.nl

Training op Maat (ToM)
Telefoon: (030) 230 40 50
E-mail: trainingen@lsvb.nl