Landelijke Studentenvakbond

Kom in contact

Contact

Post
Postbus 1335
3500 BH Utrecht

Bezoek
Drieharingstraat 6
3511 BJ Utrecht

Contact
lsvb@lsvb.nl
(030) 231 64 64

Vraag over het leenstelsel, de ov-studentenkaart, bindend studieadvies of bijvoorbeeld je huur?
Neem contact op met de Studentenlijn

Pers en media
Klik HIER voor het perspakket met logo’s en foto’s

Studenten journalistiek
kunnen contact opnemen met het LSVb-secretariaat: (030) 231 64 64

Bestuur

Joram van Velzen / Voorzitter / hij/hem
Pers, Communicatie, Studentenwelzijn,  Zeggenschap, Trainingen op Maat, Coaches, Corona, SER & Coalitie Y, studievoorlichting, BSA, Macrodoelmatigheid, Onderwijskwaliteit, Verkiezingen. 

    joram@lsvb.nl
    (+31) 6 3418 5400

Ugoeze Anyanwu Podler / Secretaris / zij/haar
Bestuurscoördinatie, HRM, Toegankelijkheid, Doorstroom & Selectie, Schakeltrajecten, Stages, Internationalisering, Diversiteit & Inclusie, Kansenongelijkheid. 

    ugoeze@lsvb.nl
    (030) 231 64 64

Midas Bosman / Algemeen bestuurslid / hij/hem
Politieke contacten,  Huisvesting, Onderwijsbekostiging, Inkomenspositie, Flexibilisering & Digitalisering, Juridische Dienst, Onderzoeksbureau, Sollicitatiecommissie.

    midas@lsvb.nl
    (030) 231 64 64

Shivan Meijs / Penningmeester / hij/hem
Financiën, Federatie, Zorgverzekering, Bestuurswerving en -inwerking, Duurzaamheid, Sociale Veiligheid, Bewegingsopbouw. 

    shivan@lsvb.nl
    (030) 231 64 64

Overige contactinformatie

Studentenlijn
Telefoon: (030) 231 30 29
Voor openingstijden en contactformulier, zie:
de Studentenlijn

Landelijk Overleg Fracties (LOF)
Telefoon: (030) 231 64 64
E-mail: lof@lsvb.nl

Hbo Medezeggenschap
Telefoon: (030) 231 64 64
E-mail: algemeen@hbomedezeggenschap.nl

Training op Maat (ToM)
Telefoon: (030) 230 40 50
E-mail: trainingen@lsvb.nl